Kavitace - liposukce 3. generace

 • Neinvazivní modelace postavy
 • Bez bolesti a zásahu do těla
 • Bez nutnosti rekonvalescence
 • Redukce v problémových oblastech

V současném zaneprázdněném životním stylu, nevhodné diety a neaktivita způsobují ukládání tuku v problematických oblastech. Často ani snaha vyváženého stravování a pohybu v tělocvičně nezajistí dokonalou postavu bez boulí a přebytku na stehnech, břichu, bocích a hýždích.

Liposukce 3. generace (neboli kavitace) je ve skutečnosti lipolýzou, která pomáhá vymodelovat postavu při snaze o redukci tukových přebytků. To vše neinvazivně a bez bolesti.

5 důvodů pro neinvazivní liposukci

Bezbolestná

Liposukce 3. generace - kavitace je bezbolestná neinvazivní lipolýza, umožňující rychlé a efektivní modelování problematických partií. Kavitace je neinvazivní - tedy nevyžaduje žádný chirurgický zásah.

Skutečná

Liposukce 3. generace - kavitace je nejmodernější typ ultrazvukové kavitace, díky které bude výsledný efekt na vaší siluetě měřitelný a patrný. Opakované ošetření výsledný tvarovací efekt prohlubuje a zvýrazňuje.

Bezpečná

Liposukce 3. generace - kavitace je bezpečná a bezbolestná. Využívá nejmodernější ultrazvukovou kavitační technologii, která umožňuje koncentrovanou energii nasměrovat do velmi specifické zóny klientovy problematické oblasti a je tak schopna rozbít podkožní tukové buňky, přičemž nechává kůži, vaskulární, nervovou a svalovou tkáň nezměněnou a bez vedlejších efektů. Dochází k přesnému zacílení na problematickou oblast a k lokalizované redukci této oblasti. Tělo samo postupně tuk odbourává a tak je tato metoda zároveň šetrná k vašemu organismu.

Časově nenáročná

Liposukce 3. generace neboli kavitace trvá 40 minut a není potřeba žádná doba na zotavení.

Bez omezení

Ultrazvukové kavitace mohou využít jak ženy, tak i muži a to na většinu problémových partií - ať jde o bříško, stehna, zadeček, boky, záda, paže, lýtka nebo kolena. Uvolněný tuk pak projde přeměnou, je v těle odbourán a přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami z organismu. Jedná se tedy o naprosto bezpečný a tělu přirozený proces. Nevzniká ani žádné nepohodlí, pokožka zůstává naprosto nedotčena a naopak bude zpevněná a krásně tonizovaná. Kavitace je bez chirurgického zákroku a je tak neinvazivní alternativou k drobným liposukčním procedurám. Břicho, stehna, hýždě, boky, záda, lýtka, kolena či předloktí mohou být konturovány kavitační procedurou bez nutné doby na zotavení a klienti mohou po zákroku okamžitě pokračovat ve svém každodenním životě.

             LYMFODRENÁŽ

 • Nejmodernější přístrojová lymfodrenáž s trojnásobným efektem
 • Celkově zlepšuje prokrvení, okysličení a regeneraci organismu
 • Pomáhá zrychlení metabolismu a tím snazšímu odbourání škodlivin, tuků a toxinů z těla
 • Velice účinně napomáhá při hubnutí
 • Okamžitý pocit lehkosti a pohody
 • Pomáhá při léčbě celulitidy a působí jako prevence
 • Výborná prevence oteklých nohou a křečových žil
 • Masíruje a prokrvuje a zlepšuje tak pevnost a elasticitu kůže

Dejte sbohem otokům, hromadění tuku, křečovým žilám a celulitidě. Zatočte s únavou a vyčerpáním organismu. Předcházejte zdravotním problémům. Ke správné cirkulaci tekutin a odvodu škodlivých látek z těla slouží právě lymfatický systém. Je-li správně funkční, protéká přes něj denně okolo 4 litrů tekutin. Pokud je však tento systém narušený, dochází k zadržování tekutin, tukových buněk, tvorbě celulitidy, otokům a narůstání celkové únavy.

 Tato metoda kousek po kousku odblokuje lymfatické cesty a uzliny a snáze odvede škodlivé látky a toxiny z těla ven a znovu nastartuje správnou cirkulaci lymfy. Jedná se o klinicky ověřenou proceduru používanou v lékařství pomáhající při akutních problémech, zlepšuje krevní a lymfatický oběh, okysličení tkání, přináší okamžitou a dlouhotrvající úlevu od otoků a fibrózy a působí jako účinná prevence oteklých nohou a křečových žil.

Nejen ze zdravotního hlediska, ale z estetického pomáhá k odstranění celulitidy, zrychlený metabolismus pomáhá tělu lépe odbourávat tuky a toxiny, zlepšuje prokrvení a tím i elasticitu a vzhled pokožky.
Znatelný efekt ošetření lze zaznamenat již po prvních ošetřeních. Ošetření je bezbolestné a příjemně relaxační.