masáže ceník

Tradiční uvolňující masáž zad 50min.

690 Kč

Relaxační masáž chodidel: 30min.

390 Kč

Relaxační aroma masáž celého těla 60min.

990 Kč

Havajská masáž LOMI LOMI s aplikací bio oleji: 60min.

1090 Kč

Masáž lávovými kameny HOT STONES - celé tělo- 60min

1090 Kč

ceník platný od 1.4.2022

Havajská masáž LOMI LOMI

Havajská masáž Lomi Lomi je ojedinělá masážní technika předloktím ruky. Patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Vychází z velice jemných a plynulých technik pocházejících z havajských ostrovů. Havajská
masáž se právem považuje za perlu mezi masážemi. 

Masáž lávovými kameny - HOT STONES

Celotělová masáž lávovými kameny navozuje hlubokou relaxaci. Teplo z nahřátých kamenů prostupuje celým tělem a navozuje lehký až hypnotický trans.

Benefity LOMI LOMI masáže:

1. Uvolnění těla

LOMI LOMI masáž se provádí s cílem, aby bylo uvolněno napětí v těle. Většina lidí si myslí, že takové uvolnění napětí nemá zase až tak velký význam, ale skutečnost je jiná. Uvolnění těla celkově přispívá k pevnému zdraví.

2. Odbourává stres a pnutí v těle

Je docela těžké tomu uvěřit, ale vaše svaly v sobě skrývají staré pnutí a prožité stresy. Ty mají tendenci se hromadit a zatěžují vás. Pokud tyto pnutí a stresy nejsou odstraněny, mohou vést ke vzniku chorob a jiných neduhů. Masáž LOMI LOMI odstraní toto pnutí - budete se cítit mnohem lépe a omlazení.

3. Zlepší oběh

LOMI LOMI rovněž vede ke zlepšení cirkulace krve v těle. Různé tahy prováděné masérem rozhodně zlepšují tok krve - to vede k odstranění toxinů z těla. Je usnadněno lepší okysličení tkání - to vede k lepšímu fungování těla.

4. Zlepšuje imunitu

LOMI LOMI také zlepšuje stav imunitního systému. To umožňuje vašemu tělu vést tvrdší boj proti jakékoliv nemoci. Budete prostě odolnější.

5. Zlepší váš fyzický stav

Zmíněná zlepšená cirkulace vede k zářící pleti, lepšímu držení těla, zlepší pružnost a zapříčiní také rychlé hojení po poranění nebo chirurgickém zákroku. To má za následek mnohem lepší mechaniku těla a celkové zdraví.

Jak se na masáž připravit

Žádnou speciální přípravu před masáží, ať už LOMI LOMI, nebo jakoukoliv jinou, nepotřebujete. Jediným doporučením je nechodit na masáž, pokud se cítíte nemocní. Hlavně se dobře nalaďte a těšte se. Masáž si musíte užít.